Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

Poradíme vám Finanční test

CZ   EN

Přihlášení

X

Vyplňte jméno své skupiny a přihlašte se kliknutím na tlačítko "Přihlásit".

Vzdělávání

Vzdělávání

Zvyšte si svou kvalifikaci prostřednictvím akreditovaných rekvalifikačních kurzů!

Projekty EU

Projekty EU

Projekty Evropského sociálního fondu – projekty, které Vám pomohou.

Agentura práce

Agentura práce

Hledáte zaměstnání nebo hledáte vhodné zaměstnance? Využijte služeb naší agentury práce!

O nás

O nás

Hlavním předmětem činnosti naší společnosti je poskytování služeb v oblasti celoživotního vzdělávání, projektového managementu, personálních služeb a poradenství ve sféře lidských zdrojů.

Zaměřujeme se na přípravu, realizaci a řízení projektů v rámci Evropského sociálního fondu. Mezi naše významné zákazníky patří Úřad práce ČR, kterému poskytujeme služby při realizaci regionálních individuálních projektů a vzdělávací a poradenské programy pro uchazeče a zájemce o zaměstnání.

V oblasti vzdělávání nabízíme řadu rekvalifikačních kurzů akreditovaných MŠMT ČR, které jsou určené jak pro uchazeče o zaměstnání, tak také pro každého, kdo má zájem zvýšit si svoji kvalifikaci.

Jsme držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání vydanými MPSV ČR a Úřadem práce ČR. Uchazečům o zaměstnání poskytujeme zdarma služby spojené se zprostředkováním zaměstnání. Zaměstnavatelům pak nabízíme komplexní služby agentury práce zahrnující mimo jiné dočasné přidělení našich zaměstnanců k uživateli, vyhledání nových pracovníků, pracovní diagnostiku a personální poradenství.

Naším cílem je poskytovat služby v co nejvyšší kvalitě.

Přesvědčte se i Vy.

TIVIT je spolehlivý partner.

Anketa