Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

Poradíme vám Finanční test

CZ   EN

Přihlášení

X

Vyplňte jméno své skupiny a přihlašte se kliknutím na tlačítko "Přihlásit".

Vzdělávání

Vzdělávání

Zvyšte si svou kvalifikaci prostřednictvím akreditovaných rekvalifikačních kurzů!

Projekty EU

Projekty EU

Projekty Evropského sociálního fondu – projekty, které Vám pomohou.

Agentura práce

Agentura práce

Hledáte zaměstnání nebo hledáte vhodné zaměstnance? Využijte služeb naší agentury práce!

Aktuality

Se zkušenostmi na trh práce

14. 10. 2013

Nejnovější informace o projektu

8.4.2013 byl v Rumburku a 9.4.2013 v Děčíně zahájen třetí závěrečný cyklus projektu „Se zkušenostmi na trh práce“ . Do projektu bylo celkem zařazeno 81 osob  spadajících do cílové skupiny, tj. uchazeči o zaměstnání ve věku nad 50 let.  Původně plánovaný počet účastníků projektu (60 osob) tak byl překročen o 35%. 

Motivačně poradenské kurzy (moduly  1, 2 a 3) úspěšně absolvovalo 168 účastníků což je 168% plánované hodnoty. Stejně tak i další aktivity projektu byly splněny na více jak 100%: např. rekvalifikační kurz Obsluha osobního počítače úspěšně absolvovalo 171% účastníků, specifické rekvalifikační kurzy 206% účastníků. Právě v rámci specifických rekvalifikačních kurzů měli účastníci a účastnice projektu možnost získat novou kvalifikaci. V nabídce byly kurzy obsluhy vysokozdvižného vozíku, svářečské kurzy, obsluha pily a křovinořezu, pracovník v sociálních službách, manikúra a nehtová modeláž nebo řidičský průkaz C + E a průkaz profesní způsobilosti.

Účast v projektu umožnila všem účastníkům získat nové znalosti, dovednosti i kvalifikaci a zvýšit tak šanci na získání nového zaměstnání. To se podařilo za přispění členů realizačního týmu projektu 44 účastníkům a účastnicím, což je opět výrazně více, než  bylo plánováno. Cíle projektu tak byly naplněny ještě před jeho ukončením v dubnu 2014.

Anketa