Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

Poradíme vám Finanční test

CZ   EN

Přihlášení

X

Vyplňte jméno své skupiny a přihlašte se kliknutím na tlačítko "Přihlásit".

Vzdělávání

Vzdělávání

Zvyšte si svou kvalifikaci prostřednictvím akreditovaných rekvalifikačních kurzů!

Projekty EU

Projekty EU

Projekty Evropského sociálního fondu – projekty, které Vám pomohou.

Agentura práce

Agentura práce

Hledáte zaměstnání nebo hledáte vhodné zaměstnance? Využijte služeb naší agentury práce!

Aktuality

Šance i pro Tebe

07. 10. 2013

Nejnovější informace o projektu

21.5.2013 byl v Děčíně a 3.6.2013 v Rumburku zahájen čtvrtý cyklus projektu „Šance i pro Tebe“ . Do projektu bylo zařazeno 38 osob  spadajících do cílové skupiny, tj. uchazeči o zaměstnání ve věku do 25 let se základním nebo nedokončeným středním vzděláním. 

Po absolvování pracovní anamnézy a zpracování Individuálního pracovního plánu následovaly další projektové aktivity: Motivačně poradenský kurz, Znovu do lavic, Odborná praxe a nespecifická a specifická Rekvalifikace.

Právě v rámci specifických rekvalifikačních kurzů měli účastníci a účastnice projektu možnost získat novou kvalifikaci. V nabídce byly kurzy obsluhy vysokozdvižného vozíku, svářečské kurzy, obsluha pily a křovinořezu, pracovník v sociálních službách, manikúra a nehtová modeláž nebo řidičský průkaz C + E a průkaz profesní způsobilosti.

Od počátku projektu do 1.10.2013 rekvalifikační kurzy úspěšně ukončilo 61 účastníků. Odbornou praxi u zaměstnavatelů absolvovalo 19 účastníků. Pracovní anamnézu absolvovalo 87 účastníků, bilanční diagnostiku 15 účastníků, motivačně poradenský kurz 151 účastníků (tři moduly).

Účast v projektu umožnila všem účastníkům získat nové znalosti, dovednosti i kvalifikaci a zvýšit tak šanci na získání nového zaměstnání. To se podařilo za přispění členů realizačního týmu projektu 32 účastníkům. Cíle projektu tak byly naplněny ještě před jeho ukončením v květnu 2014.

Anketa