Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

Poradíme vám Finanční test

CZ   EN

Přihlášení

X

Vyplňte jméno své skupiny a přihlašte se kliknutím na tlačítko "Přihlásit".

Vzdělávání

Vzdělávání

Zvyšte si svou kvalifikaci prostřednictvím akreditovaných rekvalifikačních kurzů!

Projekty EU

Projekty EU

Projekty Evropského sociálního fondu – projekty, které Vám pomohou.

Agentura práce

Agentura práce

Hledáte zaměstnání nebo hledáte vhodné zaměstnance? Využijte služeb naší agentury práce!

Aktuality

Mezinárodní workshop v Praze

30. 05. 2013

11.6.2013 se v Clarion Congress Hotel Praha bude od 10.00 do 15.30 hod konat mezinárodní workshop realizovaný v rámci projektu „Inovativní přístupy v oblasti zvyšování finanční gramotnosti uchazečů o zaměstnání - €uro Finance Driving Licence".

Workshop je určen pro pracovníky Úřadu práce ČR, MPSV, MŠMT a výzkumných a vzdělávacích institucí.  Hlavním cílem projektu je, na základě komparativní analýzy systému zvyšování finanční gramotnosti uchazečů o zaměstnání v ČR a Rakousku, definovat inovativní systémové nástroje a model standardizace zvyšování finanční gramotnosti uchazečů o zaměstnání v ČR.

K tomu bude využit koncept €uro Finance Driving Licence, který na workshopu představí pan Prof. Dr. Weibold z Vídně. Dále vystoupí zástupci České národní banky, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Univerzity Karlovy v Praze, Asociace finanční a občanské gramotnosti a další.

V případě Vašeho zájmu o účast na workshopu nás, prosím, kontaktujte na adrese info@tivit.cz nebo na tel. čísle 603 833 655.

 

Pozvánka na workshop

Mapa

Anketa