Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

Poradíme vám Finanční test

CZ   EN

Přihlášení

X

Vyplňte jméno své skupiny a přihlašte se kliknutím na tlačítko "Přihlásit".

Vzdělávání

Vzdělávání

Zvyšte si svou kvalifikaci prostřednictvím akreditovaných rekvalifikačních kurzů!

Projekty EU

Projekty EU

Projekty Evropského sociálního fondu – projekty, které Vám pomohou.

Agentura práce

Agentura práce

Hledáte zaměstnání nebo hledáte vhodné zaměstnance? Využijte služeb naší agentury práce!

Aktuality

Mezinárodní konference v Praze 27. 8. 2014

11. 09. 2014

27.8.2014 se v rámci projektu „Inovativní přístupy v oblasti zvyšování finanční gramotnosti uchazečů o zaměstnání - Euro Finance Driving Licence“, reg.č. CZ.1.04/5.1.01/77.00180, konala v hotelu Dorint Don Giovanni Praha závěrečná mezinárodní konference.

Konferenci zahájil náměstek generální ředitelky Úřadu práce ČR pan PhDr. Jiří Král. Dále vystoupili hosté z Rakouska pan Günter Riedmann, ředitel Arbeitsmarktservice Bregenz, paní Paula Kreiner B.A. (Hons.) a paní Mag. Gerhild Pirker z Berufsförderungsinstitut Kärnten.

Pan Riedmann obsáhle informoval o organizaci a činnosti AMS, vývoji nezaměstnanosti, zprostředkování zaměstnání a vzdělávání uchazečů o zaměstnání v Rakousku a zejména ve spolkové zemi Vorarlbersko. Paní Kreiner a paní Pirker představily činnost Berufsförderungsinstitut Kärnten, zejména vzdělávací programy a způsob práce s uchazeči o zaměstnání.

Ing. Stanislav Vít (TIVIT, spol. s r.o.) představil přítomným zástupcům generálního ředitelství Úřadu práce ČR, krajských poboček a kontaktních pracovišť Úřadu práce ČR, škol a nestátních neziskových organizací nový interaktivní vzdělávací program zaměřený na finanční vzdělávání uchazečů o zaměstnání a výsledky pilotního ověření standardizovaného postupu zvyšování finanční gramotnosti uchazečů o zaměstnání. Na závěr konference pak bylo provedeno zhodnocení celého projektu. Všechny cíle projektu se podařilo naplnit. Důležitým přínosem projektu bylo navázání úzké spolupráce se zahraničními partnery, výměna zkušeností nejen mezi členy realizačního týmu projektu a zahraničními experty, ale také mezi pracovníky Úřadu práce ČR a AMS Österreich. Otevřela se tak možnost další spolupráce i po ukončení realizace projektu.

Foto 1

Foto 2

Foto 3

Foto 4

Foto 5

Foto 6

Foto 7

Foto 8

Foto 9

Anketa