Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

Poradíme vám Finanční test

CZ   EN

Přihlášení

X

Vyplňte jméno své skupiny a přihlašte se kliknutím na tlačítko "Přihlásit".

Vzdělávání

Vzdělávání

Zvyšte si svou kvalifikaci prostřednictvím akreditovaných rekvalifikačních kurzů!

Projekty EU

Projekty EU

Projekty Evropského sociálního fondu – projekty, které Vám pomohou.

Agentura práce

Agentura práce

Hledáte zaměstnání nebo hledáte vhodné zaměstnance? Využijte služeb naší agentury práce!

Agentura práce

TIVIT, spol. s r.o. je jako agentura práce na základě udělených povolení ke zprostředkování zaměstnání č.j. 2010/80194-422/4 a č.j. UPCR-2011/377/6 oprávněna k zprostředkování podle ustanovení § 14 odst. 1 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, v této formě:

písm. a) Vyhledání zaměstnání pro fyzickou osobu, která se o práci uchází, a vyhledání zaměstnanců pro zaměstnavatele, který hledá nové pracovní síly.

písm. b) Zaměstnávání fyzických osob za účelem výkonu jejich práce pro uživatele, kterým se rozumí jiná právnická nebo fyzická osoba, která práci přiděluje a dohlíží na její provedení.

písm. c) Poradenská a informační činnost v oblasti pracovních příležitostí.

Agentura práceZájemcům o práci poskytujeme zdarma služby spojené se zprostředkováním zaměstnání. Na trh práce se nám tak podařilo úspěšně umístit již několik stovek uchazečů o zaměstnání.

Našimi partnery jsou zaměstnavatelé, Úřad práce ČR a uchazeči o zaměstnání. Pro firmy, které chtějí zvýšit svoji konkurenční výhodu, nabízíme individuální přístup a řešení šitá na míru. Výhodou spolupráce s naší společností je nabízená komplexnost personálně poradenských služeb s ohledem na aktuální potřeby klientů, výborná znalost místních podmínek a s tím spojená vysoká flexibilita – „Servis 24 hod“. Při poskytování služeb spolupracujeme s kvalifikovanými konzultanty se zkušenostmi z oblasti lidských zdrojů, psychologie a vzdělávání.

Společnost TIVIT, spol. s r.o. je v souladu s § 58a zákona č. 435/2004 Sb., pojištěna pro případ úpadku agentury práce.

Jsme připraveni předložit Vám plně konkurenceschopnou cenovou nabídku a garantovat vysokou kvalitu námi poskytovaných služeb.

Anketa